Ср. Чер 24th, 2026
В Україні зафіксували нові знеструмлення

У середу рано вранці в п’яти регіонах України стали відключати електроенергію через атаки з боку Росії на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури та погідні умови. За інформацією Укренерго, через атаки були знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Також через сильну грозу та пориви вітру було відключено електрику у 20 населених пунктах на Сумщині та Кіровоградщині. Зараз ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Споживання електроенергії зменшилось на 4,2% через безхмарну погоду, що дозволило сонячним електростанціям працювати більш ефективно. Енергетики рекомендували громадянам використовувати електроенергію в оптимальний час, коли сонячні електростанції працюють найкраще, та обмежити користування потужними електроприладами у вечірні години.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *