У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, крали газ для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди та незабаром розкриє імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу підкреслив, що крадіжки газу призводять до великих збитків для країни, особливо в умовах атак Росії на газові об’єкти.
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
