Згідно з повідомленням пресслужби Kyiv City Express, Київська електричка повертається до повного залізничного кільця після двомісячного ремонту. Відтепер міст між станціями Почайна та Райдужний буде відкритий для руху з 28 червня. На мосту проведено ремонт несучих конструкцій, додано нові елементи колій та антикорозійний захист, що підвищить безпеку руху поїздів і продовжить термін його служби.
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
