Пн. Чер 22nd, 2026
Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми із електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому районі. Проблеми також стали помітні на правому березі, зокрема у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Жителі районів зараз залишаються без електропостачання.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *