Сьогодні вранці у Києві в окремих районах міста виникли проблеми із електропостачанням. Спочатку світло зникло у лівобережній частині, зокрема у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому районі. Проблеми також стали помітні на правому березі, зокрема у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Жителі районів зараз залишаються без електропостачання.
