Чт. Чер 25th, 2026
У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві вранці 25 червня сталася часткова знеструмлення столиці. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі міста. У повідомленні просили мешканців берегти електроенергію. Інформація про відключення на правому березі не була уточнена. Причини цих заходів енергетики наразі не розголошують.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *