У Києві вранці 25 червня сталася часткова знеструмлення столиці. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі міста. У повідомленні просили мешканців берегти електроенергію. Інформація про відключення на правому березі не була уточнена. Причини цих заходів енергетики наразі не розголошують.
