Чт. Чер 25th, 2026
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва сталося аварійне відключення електроенергії через технічні проблеми у роботі енергосистеми, повідомило Укренерго. Частина міста залишилася без світла через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи і прагнуть якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Також було зазначено, що в п’яти регіонах України сталося знеструмлення через удари по об’єктах енергетичної інфраструктури з боку Росії.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *