Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення з Росії вже повернули близько 9500 українців, з них лише у 2026 році – 1596 осіб. Також відомо, що сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були утримувані в неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян з російської неволі, а також наголосив на важливості підтримки звільнених після повернення додому.
Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
