Іран підписав угоду про припинення вогню з США, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що американські військові відповіли на удар іранського безпілотника по вантажному судні. Венс наголосив, що США дотрималися угоди про припинення вогню і закликав Іран уникати насильства. Раніше президент Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму перемир’я. Угода про припинення вогню між США та Іраном передбачає відкриття Ормузької протоки та працює на створення деталей підсумкової угоди.
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
