Україна та Росія здійснили 76-й обмін полоненими, в результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які були утримувалися в полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали державу на різних напрямках. Зокрема, серед них були оборонці Маріуполя, офіцери та молодші військові. Всі визволені особи пройдуть медичний огляд, отримають лікування, грошові виплати та документи, і будуть направлені на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за посередництво в обміні полоненими. За весь час своєї діяльності Коордштаб звільнив з полону 9606 військових та цивільних осіб.
