Чт. Чер 25th, 2026

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації

У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цього трагічного події організація припинила роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Зазначено, що один з працівників загинув на місці, другий помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя поза небезпекою. Відомо, що удар по команді було завдано ракетою “Іскандер-М”, але організація проводить додаткове розслідування. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарників свідчить про небезпеку їхньої роботи в умовах війни та конфлікту. Наразі організація працює лише у напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога почала працювати в Україні у 2022 році та має в штаті 475 співробітників, які займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *