Увечері окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що спричинило принаймні сім вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це із заявленням про наслідки. О 03:04 вночі стало відомо, що внаслідок атаки РФ в Дарницькому районі Києва виникли пожежі за кількома адресами. Одна людина отримала травми. Ткаченко додав, що одна з пожеж сталася поруч з житловим будинком, інша — в сервісному центрі. Також горить нежитлова будівля.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
