У п’ятницю ввечері російські війська атакували місто Запоріжжя. На території міста виникла пожежа на автозаправній станції та одному з підприємств. Також були пошкоджені житлові будинки. Голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров повідомив, що пожежа на підприємстві спричинена російським безпілотником. На щастя, без постраждалих. Також було зафіксовано пожежу на автозаправній станції та пошкодження житлового будинку, де одна людина постраждала. Іван Федоров попереджає про загрозу застосування керованих авіаційних бомб та можливі нові вибухи у місті.
У Запоріжжі після атаки горить підприємтво і АЗС
