Сергій Лапін, друг Олександра Усика та директор Usyk17, висловив свою думку щодо того, чому Усик не готовий зустрітися на рингу з претендентом WBC Агітом Кабаєлем. Він зазначив, що рішення не має особистих мотивів, але ґрунтується на комерційних аспектах. Лапін підкреслив, що для проведення великого бою необхідна серйозна комерційна підтримка та правильна структура. Якщо такі умови будуть виконані, то зустріч може відбутися. В іншому випадку, є інші варіанти та можливості для Усика.
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
