Президент США Дональд Трамп оголосив про удари по іранських цілях через порушення угоди про припинення вогню. Він повідомив про це в соцмережі Truth Social, погрожуючи Ірану знищенням. Американські літаки атакували іранські сховища ракет і дронів, а також радіолокаційні станції на узбережжі. Трамп знову підкреслив загрози для Ірану, зауважуючи, що може настанути момент, коли США буде вимушено вжити військових заходів для досягнення своїх цілей.
