Український чиновник повідомив, що війська Росії здійснили напад на автозаправну станцію поблизу міста Суми. В результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються усі обставини цієї атаки.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
