Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку. Він заявив, що кожне його рішення було спрямовано на користь країни, тому він вирішив піти у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Стармер вже звернувся до партійних органів з проханням призначити дату внутрішніх виборів на посаду лідера. Він також зазначив, що залишиться на посаді прем’єр-міністра до завершення виборів. Мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах і може балотуватися на посаду лідера партії. Стармер вважає, що він більше не має достатньої підтримки у власній партії.
