Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися нові відключення електроенергії через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури. За інформацією Укренерго, внаслідок цих атак зазнали знеструмлення Донецька, Харківська, Сумська, Херсонська і Запорізька області. Там, де це можливо з точки зору безпеки, вже проводяться роботи з відновлення електропостачання. Водночас споживання електроенергії зросло на 3,7% у порівнянні з попереднім днем через спекотну погоду, що підштовхує людей використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян зменшити споживання енергії вдень та ввечері, щоб рівномірно розподілити навантаження на мережі.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
