У зранку 25 червня війська РФ атакували автозаправні станції у Сумах і Запоріжжі. Інцидент був підтверджений в.о. міського голови Сум Артемом Кобзаром та головою Запорізької обласної адміністрації Іваном Федоровим. Внаслідок атаки на станції у Запоріжжі спалахнула пожежа. Інформація про можливих постраждалих поки уточнюється. Федоров зазначив, що дим, який був помічений запоріжцями, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
