У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у травні 2022 року. Сім’я чекала їх у Хмельницькому. Жінка, дружина одного з полонених та мати іншого, розповіла, що обидва вони служили у морській охороні міста і були активними у боротьбі за Маріуполь. Вони отримали нагороди за мужність. Жінка виразила радість, що нарешті зможе зустрітися з рідними після чотирьох років очікування.
Обмін полоненими: додому повернулися батько і син
