У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжуються заходи обов’язкової евакуації з семи сіл, де ця процедура була оголошена взимку. Усього залишається близько тисячі жителів, серед яких 120 дітей. Час на евакуацію обмежений – два місяці.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
