На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили корупційну схему у санаторії, де фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які не приходили на роботу, але отримували зарплату та премії. Головною організаторкою схеми була заступниця директорки закладу, яка співпрацювала з керівницею санаторію, інспекторкою з кадрів та працівницями бухгалтерії. Вони використовували неправдиву інформацію у кадрових документах та розподіляли незаконно отримані кошти. До схеми також залучали родичів організаторки. П’ять осіб було оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив запобіжні заходи у вигляді застави. Справа перебуває на досудовому розгляді під контролем прокуратури.
Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”
