Директор команди Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому український боксер відмовився від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він зазначив, що Усик хоче надати іншим боксерам можливість боротися за пояси. Також відмова Усика від титулів дала шанс його колишньому супернику Ентоні Джошуа стати об’єднавчим чемпіоном. Це рішення було прийняте з думками про майбутнє Усика в суперважкій вазі та його бажанням завершити кар’єру фінальними боями у США. Усик також залишив за собою пояс The Ring.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу
