У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які викликали перебої з електропостачанням у деяких містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про почуті вибухи, зокрема у Армянську, Феодосії, Севастополі та Сімферополі. Також спостерігалися спалахи неподалік від Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнились повідомленнями про відключення електроенергії у різних районах. Попередньою атакою 21 червня пошкоджено Таврійську ТЕС, де зафіксовано вигорілі резервуари та пошкоджену будівлю. Поки що офіційної інформації від окупаційної влади Криму про наслідки вибухів немає.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів
