Іспанський футбольний клуб Бетіс хотів взяти на оренду українського форварда Артема Довбика, а потім викупити його за 15 мільйонів євро, але Рома не погодилася на такі умови. Римський клуб хоче продати Довбика, щоб мати кошти на нового форварда, який замінить Доніелла Малена. Довбик у минулому сезоні провів 18 матчів за Рому, забив три голи і зробив дві асисти.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку
