У Франції через надзвичайно високу температуру під час спеки померли близько 1000 людей більше, ніж зазвичай за попередні місяці. Смертність почала зростати 24 червня, коли температура перевищила +40°C. Більшість жертв – люди віком від 65 років. Найбільше смертей було зафіксовано в Парижі та околицях, де літні люди перебували у самоізоляції. Експерти застерігають, що кількість жертв може збільшитися. Також через спеку в країні були проблеми з електропостачанням та відключенням електроенергії. У Німеччині також стали свідками рекордно високої температури, що призвело до смертельних випадків та інших проблем.
Аномальна спека: у Франції загинули близько тисячі осіб
