Український боксер Олександр Усик вирішив відмовитися від усіх своїх поясів, які він володіє, і зробити їх “вільними” для інших боксерів. Усик заявив, що хоче дати можливість іншим спортсменам боротися за ці титули. Він наголосив, що це не кінець його кар’єри, а лише новий початок, і висловив подяку всім, хто підтримував його. Усик також повідомив, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC, але вирішив відмовитися від захисту титулу.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
