На Дніпропетровщині викрили дві групи з 15 місцевих жителів, серед яких були навіть два правоохоронці, які протягом півроку займалися незаконною вирубкою лісозахисних смуг у Павлоградському районі. їхня мета – продаж деревини. Усім учасникам повідомили про підозру у незаконній порубці, перевезенні, зберіганні та збуті лісу, що призвело до серйозних наслідків. За підозрою, вони без дозвільних документів вирубували дерева в лісозахисних смугах, використовуючи спеціальне обладнання та транспорт. Вони продавали деревину через Інтернет на території області. Ця протиправна діяльність призвела до знищення понад 1000 дерев і завдання збитків майже на 14 млн грн. Під час обшуків вилучили різне обладнання, гроші, зброю, наркотичні речовини та інше.
На Дніпропетровщині викрито дві групи “чорних лісорубів”
