Міський голова на Київщині був звинувачений у тому, що він заволодів землею та розтратив бюджетні кошти на суму понад 75 мільйонів гривень. За даними прокуратури, він організував схему, яка передбачала переведення земель водного фонду на приватних осіб, а потім легалізував частину цих земель через укладання угод з іншими особами. Також встановлено, що у 2025 році він знову заволодів землею, внісши недостовірні дані до документації. Крім того, йому вчинили звинувачення у розтратах коштів на озеленення території громади. Прокуратура вимагає тримання під вартою з внесенням застави у розмірі 75 мільйонів гривень та відсторонення від посади. У провадженні також розглядаються розмови, які свідчать про незаконну приватизацію земель та одержання неправомірної вигоди.
