Сьогодні вранці війська Російської Федерації атакували лікарню в Херсоні з безпілотника. П’ятеро співробітників медичного закладу постраждали від удару. Їм діагностували мінно-вибухові травми. Також до лікарні доставили жінку, яка постраждала від атаки російського “шахеда” учора. Вона отримала серйозні травми, включаючи контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травму. Стан жінки оцінюється як середнього ступеня тяжкості.
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні, пʼятеро постраждалих
