Ср. Чер 24th, 2026

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки

Суди винесли вироки у двох справах про смертельні ДТП. Перший випадок стосується правоохоронця, який збив дівчину на пішохідному переході у Сумах. Він отримав 5 років в’язниці та позбавлення права керувати автомобілем на 3 роки. Також моральна шкода була стягнута з нього на користь сім’ї загиблої. У другому випадку військовослужбовець в Чернігівській області перевищив швидкість і скоїв ДТП, в результаті якого жінка загинула. Йому було призначено 4 роки в’язниці та позбавлення права керувати автомобілем на 2 роки. Триває розслідування ще одного випадку, де правоохоронець з Донеччини зіткнувся з іншим автомобілем, результатом чого стали тяжкі ушкодження його пасажира. Цей правоохоронець переховувався від слідства у Києві, а тепер йому загрожує до 8 років в’язниці за порушення правил дорожнього руху.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *