Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України у 2022 році, повернулися додому. Серед них були люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно утримували в Росії. Омбудсмен з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що це стало можливим завдяки його роботі з російським колегою. Один з українців був викрадений лише через те, що його сини служать у Збройних Силах України. Інший був затриманий по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Одним із звільнених був доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
