Сб. Чер 27th, 2026

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки України знову атакувала російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає паливо до Москви. Це вже друга атака за червень. Відбулося це в рамках 40-денної операції впливу на Росію, яку запровадив президент Зеленський. Атака була виконана воїнами Альфи СБУ за допомогою безпілотників, які влучили в технічні будівлі станції, що спричинило детонацію. Станція є важливим логістичним вузлом для перекачування нафтопродуктів до Москви та на експорт. Ця атака стала відповіддю на конфлікт між Україною та Росією, а також спробою припинити війну. Попередня атака на станцію відбулася 10 червня.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *