У ніч на 27 червня російські військові вчинили напад на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській областях. У Запоріжжі під час атаки загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, однак ніхто не постраждав. Пожежу швидко ліквідували рятувальники. У Харківській області було атаковано дві АЗС у Солоницівській громаді, де одна з них зазнала серйозних пошкоджень та пожежі на великій площі. Також було пошкоджено будівлю операторської АЗС. На щастя, вдалося уникнути жертв серед цивільного населення.
РФ атакувала АЗС у Запоріжжі та на Харківщині
