США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Раніше в березні Сполучені Штати частково відмінили санкції на російську нафту через загрози для світового енергетичного ринку.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
