Пт. Чер 26th, 2026

Рютте звернувся до Росії перед самітом НАТО

Рютте звернувся до Росії перед самітом НАТО

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що країни Альянсу мають намір значно посилити оборонно-промислове співробітництво, а РФ повинна зрозуміти – блок сильніший за її армію. Про це свідчить трансляція його виступу у Вашингтоні.
Рютте заявив, що у Туреччині працюють близько 3000 компаній оборонно-промислового комплексу, які задіяні в роботі по всій території НАТО.
Щодо планів та мети зустрічі союзників 5-7 липня, генсек розповів про нові контракти та домовленості.
“На саміті ми проведемо великий день оборонної промисловості в перший день. Ви побачите величезну кількість нових контрактів, листів про наміри, а також підписання великих угод”, – сказав Рютте.
Генсек НАТО наголосив, що такі кроки мають продемонструвати рішучість Альянсу як власним громадянам, так і Росії.
“Це дасть чіткий сигнал нашому мільярду громадян на території НАТО. Ми дійсно робимо те, що необхідно”, – зазначив він.
Рютте звернувся й до Росії, заявивши про перевагу НАТО в оборонному виробництві.
“Це також сигнал росіянам: ми знаємо, що ви робите, і ми в цьому кращі за вас”, – додав генеральний секретар Альянсу.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *