Чт. Чер 25th, 2026
З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ

Нафтовий шок через війну на Близькому Сході та вихід Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК стали причиною розгляду Іраком можливості також вийти з цього нафтового картелю. Ірак серйозно постраждав від обмежень у поставках нафти з Перської затоки. Країні доведеться розглянути всі варіанти, якщо її квота в ОПЕК не буде значно збільшена. Ірак бажає збільшити видобуток до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через суперечки про розмір квоти та можливість збільшення виробництва. Вони мали резервні потужності для збільшення видобутку, але обмеження квотою призводило до втрати можливостей компенсувати втрати від війни та інвестувати у розвиток.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *