Чт. Чер 25th, 2026

Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»

Привласнили понад 3,5 млн грн на благоустрої столиці: поліцейські викрили «схему» в «Київзеленбуді»

Організував оборудку з бюджетними коштами колишній посадовець «Київзеленбуду» та власник компанії з озеленення територій. На початку 2024 вони налагодили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на реконструкцію та благоустрій місць громадського відпочинку у столиці.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *