Четверо українських громадян, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, затриманого у квітні Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці, вже залишили територію Ірану і повернулися до України у безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий. Українські дипломати та посольство в Греції вживали заходів для забезпечення повернення моряків до дому, підтримуючи контакт з родинами та власниками судна. Наразі стан здоров’я українців задовільний. Раніше, у грудні 2025 року, дев’ять моряків, у тому числі два українці, були визволені з полону піратів у Сенегалі.
Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
