Пн. Чер 22nd, 2026

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

СЗЧшник готував теракт у центрі Києва

У Києві було попереджено планований теракт, який готували два агенти ФСБ. СБУ повідомила, що ці агенти, які жили в Києві, планували підірвати генераторну установку поруч з адміністративною будівлею. Вони також встановили камеру для ФСБ і спорядили надувний човен для того, щоб втекти до Росії через Білорусь після вибуху. Правоохоронці вчасно затримали зловмисників у поїзді, де знайшли смартфони з доказами їхньої злочинної діяльності. Зловмисникам пред’явлено звинувачення у замаху на теракт, а також розглядається можливість додаткової кваліфікації їхніх дій як державної зради. За цим злочином їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *