Пн. Чер 22nd, 2026

Мільйон українців вже подали заявки на участь у Скринінгу здоров’я 40+

Мільйон українців вже подали заявки на участь у Скринінгу здоров'я 40+

У прем’єр-міністрки Юлії Свириденко у Telegram було оголошено, що понад 1 мільйон українців та українок подали заявки на отримання коштів для участі в національній програмі Скринінг здоров’я 40+. Учасники отримають підтримку у 2000 гривень для оплати обстежень у медичних закладах, які беруть участь у програмі. Скринінг допомагає виявити ризики для здоров’я на ранніх стадіях, у тому числі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет та ментальне здоров’я. У програмі беруть участь 2227 медичних закладів, і кожен може обрати зручне місце для обстеження. Заявки можна подавати через Дію або в ЦНАПі, а після отримання коштів – записатися на обстеження.

Від admin

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *